flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Заняття зі співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області

29 липня 2020, 10:06

  Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області продовжують здобувати теоретичні знання та практичні навички для виконання завдань із охорони приміщень судів, підтримання громадського порядку та забезпечення безпеки учасників судового процесу.

    28 липня для молодшого складу співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області провели додаткові заняття з основ комунікації, вогневої та домедичної підготовки. Заняття пройшли з дотриманням вимог карантину.

  Лекцію щодо тактики комунікації співробітника Служби судової охорони прочитала начальник відділу по роботі з персоналом управління підполковник Служби Іванна Патлатюк. Вона наголосила, що основним завданням співробітника на початковій стадії комунікації є встановлення позитивного контакту з особою, а під час звернення необхідно застосовувати ввічливі звертання, професійну мову, говорити спокійно та поважати особистий простір відвідувача.

  Співробітники, які несуть службу на об’єктах системи правосуддя Житомирської області, занотували пункти наказу Служби судової охорони про затвердження Інструкції з організації та несення служби з охорони приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, а також прослухали лекцію про надання домедичної допомоги під час епілептичного нападу.

  Для вдосконалення навичок володіння та поводження зі спеціальними пристроями співробітники підрозділу охорони вправлялися у виконанні нормативу з розбирання та збирання пістолета «Форт-17Р» та спорядженні магазину.

 

  

 

  

  Пресслужба територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області