flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

На Житомирщині взяли під охорону 21-й об’єкт судової влади – Чуднівський райсуд

31 травня 2021, 11:29

Чуднівський районний суд Житомирської області отримав надійних та досвідчених захисників – 28 травня установу взято під охорону Служби судової охорони.

Це двадцять перша судова установа Житомирщини з 30-ти, де співробітники Служби охоронятимуть територію і приміщення суду, забезпечуватимуть пропуск громадян, дотримання громадського порядку та припинення проявів неповаги до суду, а також забезпечуватимуть безпеки учасників судового процесу, - наголосив під час урочистостей, присвячених взяттю суду під охорону, начальник Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області полковник Служби Геннадій Герасимчук.

Керівник апарату Чуднівського райсуду Оксана Лозінська побажала судовій охороні міцного здоров’я, злагодженої роботи та спокійної служби.

«Ми давно чекали на Службу судової охорони і дуже раді, що й до нас дійшла черга. Для співробітників наряду обладнано пост пропуску й охорони, і ми сподіваємося на порозуміння та співпрацю. Віримо, що працівники суду і Служба судової охорони запрацюють злагоджено та синхронно, як симфонічний оркестр», - висловилася Оксана Володимирівна.

Уже в перші години несення служби співробітники Служби забезпечили пропуск до приміщення суду 23-х відвідувачів.

 Нагадаємо, що під час організації пропускного режиму співробітники Служби судової охорони мають право вимагати пред’явлення документа, що посвідчують особу, візуально оглядати речі громадян та використовувати в роботі металодетектор. Прохід до суду із предметами, які можуть становити небезпеку для оточуючих, заборонений, їх можна залишити в камері схову у фойє. Крім того, доки діють карантинні обмеження, судова охорона проводить громадянам температурний скринінг й не пропускає до приміщення без захисних масок.

Пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області

#служба_судової_охорони_Житомир